Kes on näinud Tinderis India meest nimega Jeswin?

Mul on üks lugu. Üks naine, kellest kirjutasin blogis pealkirjaga “Kaks Eestimaa naist”. See lugu on naisest, kellel on kogu tugivõrgustik ja abi ümberringi. Küll aga ta ise muudkui hävitab seda, India mehe mõju all…

Viimane fopaa oli see, kus sain ka ise vihaseks. Ta on mul endiste ja praeguste lähisuhtevägivalla ohvrite toetusgrupis, kus on turvalisuse osas väga ranged reeglid. Ta näitas mehele ühte enda küsimuse vastust seal. Mees ärritus, rebis telefoni naisel käest (mees oli just teraapiast tulnud, naine ootas teda autos) ja pildistas teksti üles. Olin sunnitud naise grupist eemaldama, kuna see oli liiga suur turvaoht teistele grupisolijatele.

Mees oli hävitanud järgmise tugivõrgustiku osa. Mingi aeg pöördus mu poole naise sõbranna, et kuidas ometi aidata, aidata ka lapsi. Sõbrannaga nad ka enam ei suhtle, mees ju kontrollib naise telefoni, mingi gps jälgimise seade on ka peal, et ta kohe näeb ära, kui naine peaks sõbrannale külla minema. Mees olevat isegi toidupoodi naisele järgi läinud, kui too olevat sinna kahtlaselt kauaks jäänud. Pm naine on nagu jälginisseadmega vang. Nn vabatahtlikult  sest ega naine meest ise ka ei usalda.

Miks aga naine meest ei usalda? Mehel on pidevalt telefonis uued tinderi aktiveerimiskoodid. Viimane kord oli väidetavalt sõbra pärast, et sõber palus vaadata, kas ta naine on seal. Siis oli mehe nimi seal Socket,  India mees, suure juuksepahmakaga. Vahel on nimeks Socketer, vahel on habemega, vahel ilma, vahel helendab nahka oma piltidel, vahel mitte. Mees ise töötab Soomes, aga vägivallatseb siin meie Eesti naistega (kõik tema eksid räägivad sama juttu, et mees on vägivaldne ja saripetja).

Ma olen naisega niiii palju rääkinud, kuidas mees ei muutu, muudab naise ja tema laste elu põrguks. Naine ise tõdeb ka, et see ei ole normaalne eeskuju tema lastele, et ema pidevalt inimvare on või sinikaid täis. Asi on ka politseist läbi käinud. Karistust ta muidugi ei saanud, aga uue eksimuse korral saadetakse maalt välja.

Nüüd naine palus minult, et uuriksin oma jälgijaskonna käest, kas keegi on india meest, kes võib esineda erinevate nimede ja piltidega tinderis, näinud. Lisaks on nii palju fakte, mis tõestavad, et mees on petja, aga ta oskab alati kogu musta valgeks rääkida ja naine jälle usub. Ma muidu ei viitsiks Tinderi dektektiivi mängida, aga kuna mees ka mulle ähvardavalt kirjutas, siis I am more to happy to do it 🙂 Ta ilmselt pidas mind ka rumalaks eesti naiseks, kellega annab manipuleerida. Kui ma talle vastu kirjutasin, oli ta öelnud oma naisele, et ta on sõnatu. No peabki olema, sest mina küll ühtegi vägivallatsejat ei karda ning julgen neile ka vastu astuda.

Igatahes, kui keegi on näinud Tinderis india meest nimega Jeswin, Socket jms, siis kirjuta mulle 🙂 loodan väga, et kallis lugeja, jagad ka seda postitust, sest kui see on viimane piisk, et lõpetada suhe kontrolliva vägivallatsejaga, siis sinu panus on ka antud.

Aitäh!

Teie Merli 🙂

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga