Eesti oma Tinder Swindler ehk armusin jälle nartsu vol2

Kui ta ütles mulle, et tal on palju vihavaenlasi, siis esimese asjana meenus mulle Netflixi TinderSwindleri film. Aga olgu, mind ei salli EKRE, et no kui teedki oma asja ja edukalt, siis võidki jääda osa inimeste hambusse. Ja ta tundus ju edukas… Pidevalt väitis mulle kui tuntud ja kui palju teda teatakse ka ja mõtlesin, et no vb on tõesti oma valdkonnas tegija.

Eelmises postituses kirjutasin, mida mind selle tüübi puhul tõmbas. Nüüdseks, kui olen teada saanud, et ma ei olnud meie suhtluse aeg ainus naine. Kellele ta isegi väitis, et ei tunne mind, kuigi samal ajal pakkus mulle oma koduvõtmeid ja rääkis, kuidas tulevikus kassidega tema juurde kolin… Olen saanud teada palju muudki. Meie suhtlusest veetis ta kuu aega perereisil (ma eeskujulikult ootamas) tegelikult oma pika perereisi aeg saatis ühele naisele pildid töötlemiseks ja mulle üle vaatamiseks, mida sobib sotsiaalmeediasse panna ning mida mitte. Loomulikult poolpalajid pilte saime ühesuguseid 🙂 Ja palju muidki pilte, tekste perest, pere tegevustest…

Aga aga see, mis mind tõmbas, ambitsioonikus, elus juba nii palju saavutanud ja jõudnud kaugele, töökus, trenniga järjepidevus, reisimised, ettevõtted. Milline ilus väline fassaad. Tegelikkuses emme-issi ostetud korter, perega reisid, kõik on perega, sest mamma-papa maksavad! Alguses tundus ju armas, et milline mees, nii lähedane oma perega ning see paistab välja. Kui aga 26-aastaselt pere sul kõik endiselt kinni maksab ning sa esitled seda kõike enda saavutustena… Lisaks tööalaselt tuli välja, et mees on alla keskmise, siis see ei ole okei. Samas ma pean kiitma teda selle eest, et ta oskas väga hästi näidata, et see on kõik tema. Pidevad sõnumid, kui busy ta on, kuidas tal ei ole aega kokku saada, palju tööd, et sellist elustiili omale lubada. Jällegi skriinid räägivad enda eest.

 

Tegelikkuses inimesel ei ole palju sõpru, ta istub pooled ööd üleval, tööle jõuab lõunaks ja nv-d veedab perega. Ausalt öeldes ma ei tulnud selle pealegi, et see kõik on näitemäng, sotsiaalmeedias tunduski kogu see fassaad tõsi, ühe korra oli töö osas hea saavutuse teinud, millest olid ju postitused olemas ja see jutt ka, kuidas Tallinna suurimad ärihooned tema projektid on ning kodus laua peal on nendest pilt ka, no siis nagu ju peaks olema tõsi kõik? Oh ei…

Erinevaid naisi on soojas hoidnud juba aastaid, samal ajal, mitu naist. Minul isegi nö vedas, et asi vaid 2 kuuga piirdus. Mul on kahju muidugi, et ma üldse sinna orki lendasin. Ta oli mu jaoks väga atraktiivne (kuigi nüüd teades kõike täpsemalt, tahaks lihtsalt oksendada ta peale, see ei ole mees, vaid üks suur läbikukkunud error, kes järjest naistele haiget teeb). Nüüd, kui tekste uuesti analüüsin, vaatan, et vaimse vägivalla märgid lausa karjusid näkku mulle, aga ma olen empaatiline inimene. Ikka ja jälle usun inimestest head, sest ta oli ju nii nunnu ka. Vöäkk.

Tagant järgi tulid kõik valed välja, kõik need hetked, mis tundusid mulle kahtlased või et midagi on väga mäda, siis täpselt nii oligi. Muidugi ma ei uskunud, et asi võib niii hull olla. Ma ei taha kellegagi suhtesse minna, kellel on just suhe purnenud. Ta oli väidetavalt pikalt vaba olnud. Tegelikkuses 21.06 kolis eelmine naine lapsega välja ja meie match oli 25.06. Ka seda naist oli petnud oma töökaaslasega. Ja oii, kui palju neid valesid veel oli… meie suhtluse aeg oli endal ka aeg-ajalt error osa asjade suhtes, minu ees telefoniga kunagi ei räägitud, mis on samuti ILMSELGE OHUMÄRK! Vanematega koos olles telefonile ei vastatud, et nagu ee, miks, ma ei hakka ju mingit dirty talki rääkima või mis värk on. Samas, kui ei vastanud, kuna telefon oli hääletu peale jäänud, oli paanika.

A ja kuidas ma siis kõigest teada sain. Nartsissisti tavaliselt paljastab ta enda edevus. Ta ise ütles, et üks naine vaatab iga tema storyt (kes oli siis minu jälgija), ma ei osanud selle peale midagi kosta. Tean, et meil selle jälgijaga meeste osas sama maitse, et no äkki vaatab ka, et kena mees. Ta ikka mitu korda mainis seda mulle. Pärast seda, kui oma koti ära tõin, siis küsisin selle jälgiga käest, kas tunneb antut isikut. Ta juhatus mu selle sama töökaaslaseni, kes oii, kui hästi härrat tunneb. Ja juttu jätkus meil kauemaks… Nii et nartsu ajab upakile ikkagi tema enda tähelepanu ahnus. Muidugi härra hakkas mulle alguses valetada, et mida ma oletan asju… Seejärel helistas siis teisele naisele ja sõimas näo täis, mida ta valetab, aga tema kahjuks ning meie õnneks on kõik skriinid alles 🙂 Ja kahjuks eelmine tüdruk ka häid sõnu kuulda ei saanud.

Siinkohal tahaks südamele panna lastevanematele, et palun ärge kasvatage oma poegasid nii, et nad nii erilised on, õpetage poisslast naist hoidma ning andke eeskuju, et naisi ei tohi alavääristada! Lubage oma pojal pesast välja lennata, ärge tehke talle kõike ette-taha ära, laske lapsel iseseisvuda.

Lisaks, ärge kunagi alahinnake seda liitu, mis naised suudavad moodustada, kui üks mees neile samal ajal haiget teeb… ME RÄÄGIME OMAVAHEL! Eriti, meie vallalised naised, kes Tinderis oleme (kuigi ega kohati ei julge üldse enam kedagi uskuda, aga kui inimesega suhtlema ei hakka, ega siis ka midagi teada ei saa). Seekord läks õnneks ja kuigi ma olen endas pettunud, kuidas ma seda kõike läbi ei näinud, siis hea asi on see, et sain tuttavaks ühe üliägeda naisega. Taustapildil ongi siis näha, kuidas ma täna väidetavalt härra enda tehtud Prantsusmaa veinimõisast toodud veini kahe peale ära joome ning pudeli ümber panin suveniiri, mis talle Türgist tõin, mis peaks edu ja raha ellu tooma, aga tõi hoopis haleda vahele jäämise. Cheers, Artur!

Olge hoitud!

Teie Merli

 

2 thoughts on “Eesti oma Tinder Swindler ehk armusin jälle nartsu vol2”

  1. Loen ja ei usu. Tahaks midagi öelda, sest olen sind jälginud Merli, aga sina oskad ikka ise lajatada. Tõesti nagu muinasjutt. Ükskõik mida ma siin nüüd ka ütlen, tundub see tagant järele targutamise või lausa parastamisena. Aga ma ei mõtle seda üldse nii. Lihtsalt mida tahan sulle öelda. Hinga nüüd sügavalt sisse ja võta enda jaoks aega…
    Mõtle hoolega järele, mida sa vajad ja mida soovid ja ära sellega liiga kiirusta. Muidu leiad õige varsti järgmise koliseva ämbri.
    Aga hea meel on, et sa oma kogemusi jagad ja loodan, et õige varsti saadab sind edu õige inimese leidmisel.

    1. Tere, Jaanus.
      Aitäh toetuse eest ja eks me tagant järgi oleme kõik targad. Ise loomulikult mõtlen ka, kuidas sain nii rumal olla ja roosad prillid ees. Kuigi kui me armume, siis usumegi inimestest head. Seekord läks lihtsalt vaja rohkem punaseid lippe, et aru saada, mis inimesega tegemist on.

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga