Barcelona 2021

Kui ise reisile enam ei saa, siis on paras aeg maha istuda ja mõelda, et oli kord… Tegelikult selle blogi lehega tahtsin kõik oma reisid ka ilusti kirja panna, aga nii nagu elus ikka… Mõte on üksasi, teostus teine. Nüüdseks tundub see juba sajand tagasi, kui sai oktoobri lõpp, novembri algus Hispaanias veedetud. Kaasaja infoühiskonnas kogu selle reisi info ka juba iganenenud, aga las see postitus jääb rohkem mu enda jaoks siis.

Inglasest sõber, kes töötab ühe maailma rikkaima inimese juures luksusjahi peal peatus sellel ajal Barcelonas ja kutsus nö külla ehk et tema vabal ajal saaksime koos chillida. Ei olnud 3 aastat näinud, mul oli veel kasutamata puhkusepäevi ning mõtlesin, et why not. Esimesed piletid, mis vaatasin olid muidugi umbes 500.- Ehk et ei tundnud see minek tõenäoline. Ütlesin sõbrale, et kui saan piletid alla 200.-, võin sulle igasse maailma otsa külla tulla. Arvake ära, järgmine päev olid piletid edasi-tagasi 150.-. Nii et jällegi, oma unistustega tuleb ettevaatlik olla. 2 nädala pärast pakkisin oma asjad ja reis võis alata.

Mulle täitsa meeldib see üks reisimine juba ja Barcaski oli hetki, kus veetsin palju aega üksi. Käisin rannas (jah, täiesti suvi oli seal veel), palju jooksmas. Jooksin isegi ühe poolmaratoni distantsi just for fun ära. Jooksin ühe oma lemmik vaatamisväärsuse- Familia Sagrada juurde. Endiselt sama lummav kui aastaid tagasi! Nimelt Hispaania on üks mu lemmik riike. Mitmeid kordi käinud ning kindlasti külastan veel ja veel. Lisaks sai käidud ühes ajaloolises lossis nimega Montjuc castle (https://www.tripadvisor.com/Attraction_Review-g187497-d2165013-Reviews-Montjuic_Castle-Barcelona_Catalonia.html), kuhu soovitan igal juhul minna, kui sinna kanti satute. Sissepääsu pilet oli vaid 5.-.

Täiesti müstiline oli too aeg see, et SEAL OLI KÕIK AVATUD, KA ÖÖKLUBID! Kuna mu sõber pidi aga iga õhtu teatud kellaks oma “paadis” tagasi olema, siis kahjuks öölubi käi ära. Küll aga sai käidud ühel comedy showl, kust enim jäi meelde see, kui üks esineja küsis, kes kust pärit on. Mina muidugi karjusin üle kõike, et FROM ESTONIA! Ta küsis, kuidas ma sinna sattusin, sest eestlased ei naera ju.

Ma ei saa üldse aru, miks need pildid siin nii uduselt jäävad. Igatahes oli mõnus 5 päevane getaway sügisesse ja järgmises postituses üritan järgmise tripi lühidalt kirja panna, mis oli meil tüdrukutega Prahasse 🙂

Päikest siia sombusesse talve meile!

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga