Armusin jälle nartsu vol4 ehk kolmanda naise ja kriminaalkaristuse ilmsiks tulek

Hei-hei!

Tahtsin selle teema lukku panna, aga no ei saa, kui vahepeal nii palju uusi asju ilmsiks tuli. Eks ma aimasin, et meid, naisi, keda mees on ära kasutanud, on veel. See sama aeg, kui meie sebisime ja tegelikult ikkagi väga tihedalt omavahel suhtluses olime, kirjutas ta samal ajal ka oma eksile ehk siis hetkel teadaolevalt sebis 3 naist korraga. Eksi puhul tuli välja see, et nad elasid koos, samal ajal sebis ta oma töökaaslast 1.5a-t, kellel ta ütles, et ta täditütar elab ajutiselt tema juures. Kodus naisele rääkis, kuidas õpetab oma uut rumalt töökaaslast välja ning on tema jõusaalitreener. Puder ja kapsad ning selleks, et aimu saaksite, peate lugema seda blogiseeriat algusest. Endalgi annab härra nartsu vägitegudel järge pidada.

 

Nende kooselu aeg kahtlustas kodus olev naine, et mees petab teda, aga oskas musta valgeks rääkida. Naine, kelle puhul tal kahtlused olid (Sandra lugu siis), tema kohta öeldi, et ta õpetab teda tööl ning treenib teda ja üleüldse see naine on ise maniakk, kes teda jälitab jms. Kusjuures härra narts rääkis mullegi, et üks naine teda ahistas.

Btw, seda pilti mäletate? See küünal on selle naise ostetud, kellega ta seal koos elas. Kaasa ei lubatud võtta. Üldse mul tunne, et ta vist kogu naistelt mingeid asju kokku, sest raamat, mida ta minult reisile kaasa lugemiseks laenas (ise tahtis), jäi tema kätte ning tagasi keeldub andmast. Mulle kingitud, eks vaja meelega oma nn võimu näidata, aga no pühkigu p****t sellega siis.

Naerukoht on muidugi see, et ta valetas täiesti mõttetuid asju kokku. Tal on korteris üks mõmmitapeediga tuba, mille kohta ütles, et eksiga plaanisid last ja tegid toa juba valmis. Tegelikkuses oli see tuba juba ostes selline. Või siis, kuidas tal on üks taim juba aastaid olnud ning ärkab kogu aeg ellu. Ütlesin, et kui mu kassid sinna peaksid tulema, siis neile väga meeldiks seda närida (kusjuures ta lubas mu kassid Nizza reisi ajaks enda juurde võtta, et hoiab ja poputab). Tegelikkuses pidi ta kasse vihkama. No jumal tänatud, et asi nii kaugele ei läinud ja üleüldse, kuidas ta oleks saanud mu kassid võtta, kui seal igasugu naisi läbi käib.


Brasiilia osas selgus, et tal hoopis sõbrad seal. Eks jagaski sõbra saadetud pilti siis teisele naisele. Muidugi samu pilte saime kõik 3 terve reisi aeg. Samas hea taktika, ajada 3 naisega sama teksti, siis ei pea liiga palju meeles pidama, kellele mida kokku valetatud on.

Minu jaoks suurim pärl ja jällegi õppekoht, et ALATI LASE UUE TUTVUSE PUHUL ISIKU NIMI RIIGITEATAJAST LÄBI! Jurist, kellega koostööd teen, tegi puust ja punaseks, kuidas seda teha:

Panen siis kohtulahendi siia teile ka lugemiseks (see ilusti avalikult netist leitav ka):

Ma lihtsalt loen ja mõtlen, mis on seal lapsepõlves nii valesti läinud. Ilusas harmoonilises perekonnas ei kasva sellist koletist. Seal peab ikka midagi väga mäda olema ja kui me nendest asjadest avalikult ei räägi, teisi ei hoiata, sünnib neid katkisi lapsi aina juurde. Ausalt öeldes ei imestaks, kui tulebki välja, et kuskil veel laps ka… Selline mees meil siis Artur Trubatšov.

Olge hoitud nartsude eest!

Teie Merli

 

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga