Sandra lugu vol 2 ehk professionaalne kolleeg

Alates esimesest päevast, kui koos hakkasime töötama, oli suhtlus professionaalsusest kaugel. Kui flirditakse nii töö juures kui ka kirjutatakse eraldi, siis vist ei ole ainult kolleegid… Olles 4 päeva töötanud koos, tuli nv-l juba mehel soov kokku saada ja nii meie teema jätkus kuni jaanuarini. Kui avaldasin talle tundeid ja ütlesin, et soovin suhet. Selle peale sain vastuseks, et tema hetkel suhet ei soovi, KUID vaatame, mis tulevik toob. Aga no lootus on ju lollide lohutus. 🤦‍♀️

Siiski me suhtlesime edasi nii messengeris, instagramis kui snapchatis. Veebruaris läks ta reisile ja sealt kirjutas mulle: “Sannu, kas sa oled mad v?” Miks arvatakse, et suhtest keeldumisel on teine pool kohe kuri? Ma ei ole kuri, et minuga suhet ei taheta, vaid lihtsalt kurb/pettunud vms. Märtsis aga toimus suurem tüli, kus öeldi mulle, et ma olin pm ainult fun ja et tema arvas, et me oleme friends with benefits. Ei, aitäh! Screenid räägivad enda eest:

2 ndl peale seda tüli me siiski saime kokku ja ndl peale seda nägin teda teise naisega, mille peale mulle kirjutati: “Kade v?” 🤦‍♀️ No, milline normaalne inimene ütleb teisele nii? Aprillis saatsin talle pika teksti, kus tänasin teda ühise koosveedetud aja eest ja kirjutasin, et eemaldan ta oma sotsiaalmeediast. Selle peale sain vastuseks, et mees mõistab mind ja tal on kahju, et ta instagramist eemaldan. Sain nüüd ka teada, et sel ajal, kui selle talle saatsin, oli ta teise naisega ja oli tollele öelnud, et jälle see armunud plika kirjutab mulle 🤦‍♀️ Vähem kui 24h peale selle kirja saatmist ja tema niinimetatud arusaamist, kirjutati mulle, kas me trenni teemadel siiski suhtleme edasi, et see ju sujus meil hästi… Ja kes siis nüüd tagasi ronis iga kord, kui püüdsin hakata edasi liikuma??

Tülisid oli meil veel. Enamus olid sellest, et ta mu küsimustele ei vastanud ja ütles vaid, et ei taha minevikus elada ning oleme asjadest rääkinud. Tema jaoks asjadest rääkimine tähendas seda, et tema väljendas oma arvamuse ja see oligi fakt ja sellega teema lukus… Juuli algul mulle öeldi, et ta ei soovi minuga tööväliselt üldse suhelda, kuid juuli keskel kirjutas haleda vabanduse, et ta mõistab nüüd, millega mulle haiget tegi. See vabandus oli kirjutatud lihtsalt selleks, et ta saaks ise ennast hästi tunda.

Ndl peale vabanduse kirjutamist hakkas ta uuesti mulle kirjutama ja tahtis uuesti suhtlema hakata ning nii me terve ta reisi aeg igapäevaselt 3ndl suhtlesime kuniks jõudis ta Eestisse tagasi ja mind enam ei eksisteerinud (selle ajani, kuni Merlist lahku mindi ja mulle uuesti kirjutati). Nüüd on väga kokkuvõtlik story teieni jõudnud. Selle inimese kohta oleme veelgi palju uut informatsiooni saanud, mis võib-olla kunagi ka teie silmade ette jõuab.

Seniks, olge hoitud!

Sandra 🤍

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga