Maria lugu

Tead ma tahtsin jagada ka… Sinu viimase story peale, kujutan ette, et Sulle tuleb palju abipalveid ja lugusid igapäevaselt, naistelt meie ümber, ja tead see on NII FRIGGIN HAIGE, et Sinusugused ja tegelikult kõik lahedad ja tugevad ja südamega tegutsevad naised satuvad selliste meeste peale. Jagada tahtsin lühidalt enda pàrast, sest ega keegi väga mu lähikondsetest ei teagi, millise “vahva” inimesega ma ennast olen viimased 2-3 aastat lõhkunud 🥲ja äkki kellegile on vaja lootust!

Lühidalt, alles sel nädalal tegin viimaks seda, mida ma ei suutnud viimased 2 aastat teha – lahkusin lõplikult ülimürgisest ja vaimselt kurnavast suhtest. 2 kuud tagasi viskas vaimselt nii auku àra, et nutsin iga päev ja niiii halb oli olla, tahtsin lihtsalt et see inimene mind armastaks, aga noh, emotsionaalselt unavailable men ei muutu, ei 2 aasta ega ammugi pàevaga! Suhe ise kestis 5 aastat, aga selliseid nartsissistlikke omadusi hakkasin alles enda jaoks kaardistama ja märkama eelmisel aastal.

… iga silence treatment perioodiga vajusin sügavamale ja andsin yha rohkem endast ära, uskudes, et ooo küllap tal on endal ka raske periood jne. Ei olnud! Manipuleeris ja gaslightis nii nagu jaksas! Ja nüüd 2 kuud tagasi, kui ma tundsin, et ei saa enam funktsioneerida, sest see “suhe” on kõik, mis mul on, ei saanud tööd teha enam, midagi ei huvitanud enam. Julgesin abi paluda ja ausalt see oli parim asi, mida ma sain enda jaoks teha.

Pöördusin perearstile, AD ja otsin hetkel psühholoogi, et see kõik finally välja saada. Tàna tõi härra viimased mu asjad enda juurest ja korraks, ainult korraks tõmbas kurvaks, aga ma hingan! Vabalt, mõtlemata, kassimata, mida tema teeb jne. Nagu oleks akna lahti teinud piltlikult õeldes. Ehk et isegi kui tahes kaua võtab aega, et sellisest suhtest ära minnna, siis lootus, et leiad endas tugevust, kui oskad abi paluda, on suur ja nüüd ma alles tundsin, et thats it, ma vààrin paremat.

Ja õnneks on minu ellu hetkel lihtsalt sõbra staatuses olev inimene tulnud, kes ka pàris palju aitas seda otsust teha. Mis ma tahan öelda, et isegi kui naine läheb 10x tagasi suhtesse, mida ta teab, et ei väàri, siis see ei tee tema vààrtust väiksemaks, vaid kasvatab jõudu selleks hetkeks, kui tuleb final teadmine, et enam ei taha, ei suuda, ei jaksa. Ja siis on kõik anyways parem, ükskõik, mis tuleb 🤍😊

Jälgin Sinu lugusid ka ikka ja Sa oled nii tubliks eeskujuks! Keep going 🫶🏻

Leave a Comment

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga